Junior programozó képzésünk haladó változatát azoknak találtuk ki, akik már rendelkeznek erős programozói alapismeretekkel, de még nem tudnának vele elhelyezkedni, illetve azoknak a programozóknak, akik frissíteni szeretnének meglévő tudásukon. Erre a gyakorlatban úgy van lehetőségük, hogy a kurzus egy pontján becsatlakoznak szuperintenzív képzésünk hallgatóihoz.
Már több mint 560-an
helyezkedtek el a képzésünket követően.
Ha a sikeres végzést követő fél éven belül nem tudsz elhelyezkedni, a tandíj 100%-át visszafizetjük.
Végzett hallgatóinknak
91%-a IT területen dolgozik.
Junior programozó képzéseink alapvetően 3 modulból épülnek fel. Ha a Haladó képzésünkhöz csatlakozol, átugrod az Alapozó modult, és a kurzus számodra az Orientációs és Projekt modulból fog állni, így a kurzus teljes hossza nettó 13 hét + 2x1 hét szünet lesz. Célunk, hogy ez idő alatt száz százalékosan a tanulásra koncentrálj, ezért minden hétköznap reggel 9-től este 6-ig zajlik az oktatás, amit 2-3 órányi házi feladat követ.
Mi nem hiszünk a frontális oktatásban: az idő csupán 10 százaléka klasszikus előadás, a többi mentorok által vezetett egyéni és csoportmunka.
Ma Magyarországon több mint 10 ezer nyitott szoftverfejlesztői pozíció van.
Egy átlagos, belépő szintű fizetés a programozói szakmában nettó 200.000 és 350.000 Ft között alakul.
Egy 4-5 év fejlesztői tapasztalattal rendelkező szakember fizetése nettó 400.000 és 600.000 Ft között mozog.
A hiedelmekkel ellentétben a szoftverfejlesztés kreatív és alkotó folyamat.
Már egészen a kezdő pozíciókban is nagy önállóság és alkotói tér jut a fejlesztőknek.
A fejlesztői közösség más szakmára nem feltételnül jellemző módon nagyon befogadó, és szívesen megosztják tudásukat másokkal.
A szoftverfejlesztői lét a mindennapokban nem magányos küzdelem az elemekkel, hanem igazi csapatmunka.
A magyar szoftverfejlesztők tudása igen elismert külföldön.
A szoftverfejlesztő eszközök fejlődése az elmúlt évtizedben hatalmas változást hozott abban, hogy milyen képességekre van szüksége egy sikeres programozónak. Amíg az informatika térnyerésének első időszakában szinte tisztán a jó matematikai készségek jellemezték a sikeres programtervezőket, mára a helyzet sokat változott.
Természetesen még mindig fontos szerepet játszanak a logikai és absztrakciós készségek, de a szükséges képességek listája számos más elemmel is bővült. Például:
- folyamatos tanulás és önfejlesztés képessége
- kreativitás
- rugalmasság
- kitartás
- csapatmunkára való képesség
- jó kommunikációs készség
Ennek a mára már kibővült képességtérképnek viszont az eddiginél szélesebb réteg van a birtokában. A Green Fox Academy oktatóstábja abban hisz, hogy bárki, aki a fent említett alapkészségekkel bír, kemény munkával, 4 hónap alatt eljuthat a junior szoftverfejlesztő szintig, tekintet nélkül arra, hogy mi az eredeti végzettsége (akár építész, szabad bölcsész, zenész, tanár, grafikus művész vagy bármi más).
Tapasztalataink szerint abszolút nem, az számít, mit tudsz. Klisével megfogalmazva: nem az számít, honnan jössz, hanem hogy hova tartasz.:)
Egy hagyományos iskolához képest rövid időn belül nagyon sokat. A képzés teljes hossza 16 hét + 2x1 hét szünet, minden hétköznap reggel 9-től este 6-ig, amit otthoni készülés és gyakorlás követ. Nagyságrendileg heti 50-60 órával kell számolnod.
A lehető legkülönbözőbb területekről váltanak programozásra: tanult már nálunk bölcsész, jogász, sportoló, zenész, mérnök… Az sem kizárt, hogy valaki meglévő végzettségét szeretné kombinálni a programozással.
E-mail címünk: hello@greenfoxacademy.com
Telefonszámunk: +36 70 675 7636
Vagy gyere el és tedd fel a kérdéseidet következő eseményünkön.
2019.09.17.
Kaliforniában tanult informatikát, a Twitternél is dolgozott, majd nemrég elvégezte a Green Fox képzését Budapesten. Jesse Smith története.
2020.03.05.
Több mint fél éve álltak munkába a kisgyermekes anyukák igényeire szabott, részidős programozóképzés első évfolyamának hallgatói. Ennek apropóján Gyulai Zsófiával, a SzuperMamik egyikével készítettünk interjút.